
JT705A Container Lock Tracker - IP67 waterdicht & 30000mAh batterij Anti Break
Contact Persoon : Paul
Telefoonnummer : +86-755-83237778
WhatsApp : +8618145820075
Min. bestelaantal : | 1 eenheid | Prijs : | USD 508 PER UNIT |
---|---|---|---|
Verpakking Details : | kartonnen | Levertijd : | 3-7 werkdagen |
Betalingscondities : | T/T | Levering vermogen : | 5000 eenheden per maand |
Plaats van herkomst: | China | Merknaam: | Jointech |
---|---|---|---|
Certificering: | CE | Modelnummer: | JT705A |
Gedetailleerde informatie |
|||
Productnaam: | GPS-opsporingszegel RFID-slot GPS-hangslot | Toepassing: | Container-, trailer-, vracht-, waardebeheer |
---|---|---|---|
Gewicht: | 4 kg | Werken: | -20°C -- 70°C |
Materiaal: | Ingenieursplastic | Batterijcapaciteit: | 30000 mAh |
Waterdicht: | IP67 | Afmeting: | 223mm*130mm*53mm |
Markeren: | Intelligente tracker GPS hangslot,GPS Intelligent Tracker Seal RFID slot,Container 4G logistiek slot |
Productomschrijving
4G logistiek slot Container GPS Intelligente tracker GPS tracking zegel RFID slot GPS hangslot JT705A
Het JT705A Smart Container Monitoring Device, ontwikkeld door Shenzhen Joint Technology Co., Ltd., is een geavanceerd elektronisch vergrendelingssysteem met een uitgebreide real-time monitoringoplossing.Dit apparaat is in staat om de lading te volgen in de hele toeleveringsketen., ongeacht de vervoerswijze.Het maakt gebruik van 2G en 4G mobiele communicatietechnologieën voor nauwkeurige locatieopsporing en integreert een 3D versnellingsmeter om beweging en veranderingen in oriëntatie te controleren.
De JT705A biedt meerdere slimme besturingsmogelijkheden, waaronder remote ontgrendeling via een speciaal systeem en app, Bluetooth offline ontgrendeling en RFID-kaart toegang.met een versleutelde gegevensoverdracht en een speciaal ontworpen slotbalk om ongeoorloofde toegang en manipulatie te voorkomenMet een robuuste levensduur van de batterij die meer dan 30 dagen aan continue monitoring ondersteunt, werkt het apparaat effectief zelfs onder extreme temperatuur- en vochtigheidsomstandigheden.Dit zorgt voor de veiligheid en traceerbaarheid van goederen tijdens het vervoer, waardoor de uitdagingen en financiële risico's die verbonden zijn aan het volgen van waardevolle activa aanzienlijk worden verzacht.
- Ik weet het niet.- Ik weet het niet.
Toepassingsgebied:
Vrachtvervoerders, grote vrachtondernemingen zoals supermarkten, transportagenten, douane en import- en exportcorporatie
Hoofdkenmerk:
1 GPS positionering, GSM positionering.
2 Verwijderde instructies voor het ontgrendelen met een wachtwoord via het platform of via SMS.
3 Via de Bluetooth-app van de mobiele telefoon om de instructies voor het ontgrendelen van de scène met een wachtwoord te sturen.
4 ondersteunen statisch wachtwoord en dynamisch wachtwoord, statisch wachtwoord is geldig voor een lange tijd, het dynamische wachtwoord gebruikt eenmaal na verval.
5 Het slot buiten het hek kan alleen worden ontgrendeld binnen de aangeduide omgeving, door middel van configuratie-instrumenten en platforminstructies.
6 Bindende informatie over de terminal en de bestuurder van het voertuig, via configuratie-instrumenten en -platforms en de configuratie van commando's via de Bluetooth-app voor mobiele telefoons.
7 Alarm voor illegaal ontgrendelen
8 Sterke greepstructuur, het slot kan niet gemakkelijk worden vernietigd.
Basisfuncties:
Basisfuncties | Onwettige ontgrendeling |
Standby-wake-upfunctie | |
IP67-proof | |
Remote herstart | |
Ingebouwde oplaadbare batterij met grote capaciteit | |
Real-time tracking & locatie |
Parameters:
Parameters | Grootte van de gastmachine | 223 mm*130 mm*53 mm |
Strengte lengte | 450 mm | |
Gewicht5 | KG | |
Werktemperatuur | -20°C -- 70°C | |
Bergingstemperatuur | -40°C -- +85°C | |
Relatieve luchtvochtigheid | 5%-99% | |
Oplaadspanning | 5V | |
Werkstroom | Gemiddelde stroom van het hoofdbord < 120 mA Standby-stroom van het hoofdbord < 4 mA |
|
Batterijcapaciteit | 30000 mAh | |
GPS-antenne | Ingebouwd | |
2G-antenne | Ingebouwd | |
Sluiting voor SIM-kaarten | Micro SIM-kaart | |
Indicator | GPS, GSM, opladen 3 LED licht |
Ga Uw Bericht in